брусок масою 5кг проходить по шороховатій горизонтальній площині 0.5 м і зупиняється.Коефіцієнт

тертя між бруском і плошиною дорівнює 0.2.Яку робуту виконала сила тертя?​

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Анастасия.

Fтр= мю*m*g=0.2*5*10=10H работа А=F*S=10*0.5=5 Дж