В результаті пропускання електричного струму через розчин мідного купоросу маса катода збільшилася

на 12 г. Якою була тривалість процесу, якщо сила струму під час електролізу дорівнювала 1,5 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Коронов Максим.

m=k*I*t  t=m/k*I=12*10^-3/0,33*10^-6*1,5=24,2*10^3 с=