У результаті пропускання електричного струму через розчин мідного купоросу маса речовини, що

виділилась на катоді дорівнює 0,99 г. Якою була тривалість процесу, якщо сила струму при електролізі дорівнювала 1,5 А? Електрохімічний еквівалент міді 0,33 мг/Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Лисичкина Лиза.

Ответ:

Объяснение:

В результате пропускания электрического тока через раствор медного купороса масса вещества, которая выделилась на катоде равна 0,99 г. Какой была продолжительность процесса, если сила тока при электролизе равна 1,5 А? Электрохимический эквивалент меди 0,33 мг/Кл.

Дано:

m = 0,99 г = 0,99·10⁻³  кг

I = 1,5 А

k = 0,33 мг/Кл = 0,33·10⁻⁶ кг/Кл

__________________

I - ?

По закону электролиза:

m = k·I·t

Продолжительность процесса:

t = m / (k·I)

t = 0,99·10⁻³ / (0,33·10⁻⁶·1,5) = 1875 c  или t ≈ 31 мин