Через спіраль електрокаміна, що живиться від напруги 220В, проходить струм 4 А. Спіраль вкоротили ,

внаслідок чого її опір зменшився на 5 Ом . Яка сила струму, якщо її вімкнути в ту саму мережу

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анастасия.

Было сопротивление R=U/I= 55 Ом, стало R2=55-5=50 Ом, ток I=U/R2=220/50=4.4 A