Через спіраль електрокаміна що живиться від напруги 220В проходить струм 4 А.Спіраль вкоротили

внаслідок чого її опір зменшився на 5 Ом.яка сила струму в спіралі за незмінної напруги?

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Елизавета.
R1=220/4=55Ом(опір до вкорочення спіралі)
R2=55-50=50Ом(опір після вкорочення спіралі)
I=220/50=4,4А
Відповідь:сила струму(І) дорівнює 4,4 А.