Яка напруга на провіднику опором 12 кОм, якщо сила струму в ньому 9 мА​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

R= 12 кОм = 12000 Ом

I = 9 мА = 0,009 А

Згідно закону Ома I=\frac{U}{R}

Тоді U=I*R=12000*0.009=108 B

1 0