Який об'єм кисню необхідно використати на спалювання 20м3 бутану?


Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Максим.

Дано:

V(C4H10) = 20 м³

знайти:

V(O2)-?

Розв'язок.

2С4Н10 + 13О2 = 8СО2 + 10Н2О

З РХР бачимо, що V(O2) = 6,5V(C4H10)

V(O2) = 6,5*20 м³ = 130 м³

Відповідь: 130 м³