ДАМ 200 БАЛОВ СРОЧНО!!! Практична робота «Розв’язування експериментальних задач» 1. Який реактив

треба використати, щоб визначити КОН А) HCl Б) Лакмус В) CuCl2 Г) Na2SO4 2. Який реактив треба використати, щоб визначити H2SO4 А) Ba(NO3)2 Б) HCl В) Лакмус Г) KOH 3. Здійснити перетворення: СuCl2 + ? = Cu(NO3)2 + ... А) HNO3 Б) AgNO3 В) NH3 4. Здійсніть такі хімічні перетворення: FeCl3 + ____ (Варіанти: H2O, KOH, H2O2) = Fe(OH)3 + ... Fe(OH)3 = _____ (Варіанти: Fe2O3, FeO, H2O) + Fe2O3 Fe2O3 + ____ (Варіанти: HNO3, N2, NH +4 ) = Fe(NO3)3 + ... Fe(NO3)3 + _____ (Варіанти: P2, H3PO4, PH3) = FePO4 + … Запишіть суму усіх коефіцієнтів (усіх чотирьох рівнянь) ________ 5. Який реактив треба використати, щоб визначити NaCl А) Лакмус Б) СuCl2 В) AgNO3 Г) H2O 6. Який реактив треба використати, щоб визначити Na2SO4 А) AgCl Б) HCl В) FeCl3 Г) BaCl2 7. Який реактив треба використати, щоб визначити Na2CO3 А) HCl Б) NaNO3 В) CO2 Г) H2O 8. Визначте відсутні ланки ланцюгу, що характеризує генетичний зв’язок речовин (у поле для відповіді записувати речовини хімічними символами) SO3 + H2O = _____ → _____ + Mg = _____ + __ → _____ + NaOH = ______ Запишіть суму коефіцієнтів усіх трьох рівнянь (перетворень) _______ 9. Вставте пропущені речовини (речовини відповідають класам неорганічних сполук (оксиди, основи, кислоти, солі. Записи робити хімічними символами через крапку з комою; ) Ваша відповідь:_____________

Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Родион.

Ответ:

Объяснение:

Тести

Практична робота «Розв’язування експериментальних задач»

1. Який реактив треба використати, щоб визначити КОН  

А) HCl Б) Лакмус В) CuCl2 Г) Na2SO4

2. Який реактив треба використати, щоб визначити H2SO4  

А) Ba(NO3)2 Б) HCl В) Лакмус Г) KOH

3.Здійснити перетворення: СuCl2 + ? = Cu(NO3)2 + ...  

А) HNO3 Б) AgNO3 В) NH3

4. Здійсніть такі хімічні перетворення:  

FeCl3 + ____ (Варіанти:H2O, KOH, H2O2) = Fe(OH)3 + ...  

Fe(OH)3 = _____ (Варіанти:Fe2O3, FeO, H2O) + Fe2O3

Fe2O3 + ____ (Варіанти:HNO3, N2, NH4+) = Fe(NO3)3 + ...  

Fe(NO3)3 + _____ (Варіанти:P2, H3PO4, PH3)  = FePO4 + …  

Запишіть суму усіх коефіцієнтів (усіх чотирьох рівнянь) ________

(Варіанти:21, 24, 25)  

5. Який реактив треба використати, щоб визначити NaCl

А) Лакмус Б) СuCl2 В) AgNO3 Г) H2O

6. Який реактив треба використати, щоб визначити Na2SO4

А) AgCl Б) HCl В) FeCl3 Г) BaCl2

7. Який реактив треба використати, щоб визначити Na2CO3

А) HCl Б) NaNO3 В) CO2 Г) H2O

8. Визначте відсутні ланки ланцюгу, що характеризує генетичний зв’язок речовин (у поле для відповіді записувати речовини хімічними символами)

SO3 + H2O = H2SO4 →  H2SO4 + Mg = Mg SO4 + H2 →  SO4 + Na = Na2 SO4 + Mg(OH)2  

Запишіть суму коефіцієнтів усіх трьох рівнянь (перетворень) _2__

9. Вставте пропущені речовини (речовини відповідають класам неорганічних сполук (оксиди, основи, кислоти, солі. Записи робити хімічними символами через крапку з комою ; )  

К → ? → ? → КNO3

Ваша відповідь:_ К2O ___ КOH ___