Допоможіть! Яка мінімальна кількість резисторів з опором 12кОм знадобиться, щоб замінити один

резистор з опором 16кОм. І скажіть чому.

Ответы на вопрос

Отвечает Тофан Константин.

Четыре

Три соединим параллельно и последовательно с ними соединим еще один

R= R+R/3 = 12/3 +12=4+12=16 кОм