хлопчик веде велосипед, прикладаючи горизонтальну силу40H. При цьому велосипед рухається

рівномірно. Визначте швидкість руху велосипеда, якщо за 5хв хлопчик виконав роботу 12кДж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Савицкая Кристина.

A=F*S  S=A/F=12000/40=300 м  V=S/t=300/300=1 м/с