Колода довжиною 3.5 м і діаметром 40 см плаває у воді. знайдіть масу людини, яка може стояти на

колоді. (р дерева - 80 кг/м3) спасибо заранее

Ответы на вопрос

Отвечает Петруненко Кристина.

Дано:

D=0.4m

h=3.5m

ρбревн=700\frac{Kr}{m3}

ρводы=1000\frac{Kr}{m3}

Найти:      Fₐ-Pбревна=?

Решение:   Fₐ=Vρg        V=\piR²h     R=\frac{D}{2}       Pбревна=gmбревна           mбревна=Vρ

R=\frac{0.4}{2}=0.2m

V=3.141·0.2·0.2·3.5=0.44m³

m=0.44·700=308Кг

P=308·9.81=3021.48H

Fₐ=0.44·1000·9.81=4316.4H

Fₐ-P=4316.4-3021.48=1295

mмакс=\frac{Fa-P}{9.81}=129.5Кг