Після перегонки нафти отримають 30% гасу.скільки потрібно перегнати нафти, щоб отримати 25,8т гасу?


Ответы на вопрос

Отвечает Жанибек Жаныл.

Пропорция: 25,8 т - 30% (газ)

                     х т - 100% (нефть)

х = 25,8 · 100 : 30 = 86 (т) - столько нефти надо перегнать.

Вiдповiдь: 86 т нафти.