Яку силу треба прикласти , щоб підняти у воді камінь масою 30 кг, об'ємом якого 0,012м3?


Ответы на вопрос

Отвечает Зацаринный Никита.

Ответ:

Объяснение: F=m*g-p*V*g=30*10-1000*0,012*10=180 H