яку силу треба прикласти щоб підняти під водою Pв=1000км/м3,камін масою 30кг об'єм якого

0,012м3?(g=10H/m)(1задача)Який тиск створює вістря увеха на думку,якщо площа війра увеха 0,6мм2,а сила ,з якою він діє на думку =30H?(поможіть срочно ,дуже треба)​

Ответы на вопрос

Отвечает Горохова Христина.

Ответ: 180Н; 50МПа

Объяснение:

Дано:

m30кг

V=0,012м³

ρ=1000кг/м³

g=10Н/кг

---------------

ΔF-?

ΔF=Fт-Fa=mg-ρgV=g(m-ρV)=10*(30-1000*0,012)=180Н

Дано:

S=0,6мм²=0,0000006м²

F=30Н

----------

Р-?

P=F/S=30/0,0000006=50000000Па=50МПа