Будь ласка можна на листочку відповідь; (( визначити енергію електричного поля конденсатора

ємністю 20мкФ якщо напруга між обкладками конденсатора дорівнює 220В.У скільки разів зміниться енергія конденсатора якщо напруга на ньому збільшити в 4 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Синевич Алина.

Ответ:

W=0,484 Дж

W'=16*W при увеличении напряжения в 4 раза, энергия конденсатора увеличится в 16 раз

Объяснение:

C=20 =0,00002 мкФ

U=220 В

U'=4*U      

W=?, W'=?

W=C*U²/2=0,00002*220²/2=0,484 Дж

W'=C*(U')²/2=C*(4*U)²/2=16*C*U²/2=16*W