Послідовно до резистора під'еднали три таких самих резистори , з'еднані паралельно . Опір кожного

резистора Дорівнює Ом 60. Загальний опір цієї длянки становить

Ответы на вопрос

Отвечает Забуга Макс.

Ответ:

Rобщ=80 Ом

Объяснение:

Rобщ=R+R/3=60+60/3=60+20=80 Ом