Падаючи у відсутності сил опору ,камінь набув швидкість 72км/год.З якої висоти падав камінь?


Ответы на вопрос

Отвечает Волк Анастасия.

Ответ:

h=20 м

Объяснение:

v=20 м/с    h=?

===

h=v²/(2*g)=20²/(2*10)=20 м

========================