На заряд 4нК розміщений в електричному полі, діє сила 0,16мкН. Визначте напруженість цього

електричного поля вданій точці

Ответы на вопрос

Отвечает Чак Валік.

Ответ:

Объяснение:

E=F/q =0,16*10^-6/4*10^-9=40 Н/Кл