Потужність дози радіоактивного випромінювання 0,25 Гр/с . Яку дозу отримає тіло за 20с?


Ответы на вопрос

Отвечает Кльоб Діаночка.

Ответ:

Объяснение:

Дано p=0.25гр/с

t=20с

Знайти: D-?

Розв'язання

P=D/t

D=20/0.25=80мкр

Відповідь D=80мкр