Яку роботу треба виконати, щоб підняти із дна річки до поверхні води камінь масою 3 кг й об'ємом

1,2 дм3? Глубина річки 4 м, густина води 1000 кг/м3. Опором води можна знехтувати.( Розпишіть задачею )))

Ответы на вопрос

Отвечает Акимов Рома.

Ответ:

Объяснение:

A=(m*g-p*V*g)*h=(3*10-1000*1,2*10^-3*10)*4=72 Дж