Визначте індуктивність котушки, в якій під час зміни сили струму від 10 до 15 А за 0,2 с виникає

ЕРС самоіндукції 20 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Бызова Настя.

Ответ:

Объяснение:

E=L*dI/dt   L=E*dt/dI=20*0,2/(15-10)=0,8 Гн