Знайдіть індуктивність котушки, в якій внаслідок рівномірної зміни сили струму на 6 А за 120 мс

виникає ЕРС самоіндукції 4 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Пчёлко Дарья.
Дано E=4В   Δt=120*10^-3с  ΔI=6A      L- ?

E=L*ΔI/Δt

L=E*Δt/ΔI=4*0,12/6=0,08 Гн - ответ