На яку висоту можна підняти тіло масою 15 кг, якщо його потенціальна енергія змінилася на 0,6 кдж


Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметшин Данис.

Ответ:

Дано:

m = 15 кг

E = 0.6 кДж = 0.6 x 10`3 Дж

g =  

h - ?

E=Fh=mgh

h=E/mg

h=0.6x10`3 Дж/ 15 * 10  

h=10`3 Дж/ 25*10=1000/250=4м

Объяснение: