Тіло падає з висоти 40м. На якій висоті його кінетична енергія буде в двічі більша за потенційну?


Ответы на вопрос

Отвечает Холопова Лера.

Ответ:

Объяснение:

Ek=2*Ep    m*g*H=Ek+Ep=2*Ep+Ep=3*Ep=3*m*g*h   h=g*H/3*g=40/3=13,3 м