Яка енергія тіла масою 5 кг, що рухається зі швидкістю 0,8 с?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ярошенко Илона.

Ответ:

E=1.6 дж

Объяснение:

Е=mV^2/2=5*0.64/2=1.6