Пружину динамометра жорсткість 40 Н/м розтягнуто силою 4 н. Яку роботу при цьому виконано? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Индукаева-Фарафонтова Вера.

Ответ:

А=0,2 L;

Объяснение:

k=40 Н/м     F=4 H    A=?

===

F=k*x  ----> x=F/k

A=k*x²/2=F²/(2*k)=4²/(2*40)=0.2 Дж

==============================