Отримавши кількість теплоти 125дж газ виконав роботу 70кДЖяк змінилась внутрішня єнергію газу​


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Аня.

Ответ:

Объяснение:

Q=ΔU+A

-ΔU=A-Q

ΔU=Q-A=125 Дж-70*10^3 Дж=-69875 Дж