• Яку мінімальну роботу слід виконати для того, щоб підняти на поверхню ґрунт ( = 2000 кг/м3) під

час викопування колодязя глибиною 10 м з площею перерізу 2 м2 ? (g = 10 м/c2).

Ответы на вопрос

Отвечает Воропаев Максим.

Ответ:

А=200 кДж

Объяснение:

po=2000 кг/м3    H=10 м   S=2 м2   A=?

===

Масса грунта

m=po*V=po*S*H

Центр тяжести грунта на глубине (на эту минимальную высоту и поднимаем)

h=H/2

A=m*g*h=po*g*S*H²/2=2000*10*2*100/2=2*10^5 Дж

===============================================