Вектор переміщення має модуль AB= 10 см і напрямлений під кутом 30° до осі Х. Координати точки А:

х =2 см, y =2 см. Визначте координати точки В.

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Арсений.

Ответ:

x=6,7 см y=3 см

Объяснение:

x0=2 см y0=2см  ABx=AB*c0sa=10*0,87=8,7 см  Abx=x-x0  x=8,7-2=6,7 см

ABy=AB*sina==10*0,5=5 см y=ABy-y0=5-2=3 см