Вантаж масою 400 г здійснює гармонічні коливання на пружині з жорсткістю 40 Н/м. Вкажіть, з якою

швидкістю (в CI) вантаж проходить положеннярівноваги, якщо амплітуда коливань 1 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рябошапка Руслан.

Ответ:

Объяснение:

Vm=xm*w=xm/sqrt(m/k)=0,01/sqrt(0,4/40)=0,1 м/с