Шестивісний електровоз масою 120т чинить на рейки тиск 200МПа. Чому дорівнює площа дотику кожного

колеса до рейки?

Ответы на вопрос

Отвечает Заря Артём.

Дано: 12 колес (6 осей); m=120 т; р=200 МПа; S1 - ?

р=F/S=mg/S; S=mg/p=12*10⁴*10/200*10⁶=

12/2 * 10⁵/10⁸=6*10⁻³ м²=6*10⁻³*10⁴ см²=60 см² - площадь 12 колес

60/12=5 см² - площадь опоры одного колеса.