Допоможіть будь-ласка, прошу 6. До ділянки кола, яка містить два резистори, подано напругу 24 В.

Коли ре- зистори з'єднані послідовно, сила струму в ділянці дорівнює 0,6 А, а коли паралельно — 3,2 А. Визначте опір кожного резистора.

Ответы на вопрос

Отвечает Точилкин Артём.

Ответ:

Объяснение:

1)

Соединим резисторы последовательною

R = R₁+R₂

U = I₁*R

R = U / I₁ = 24 / 0,6 = 40 Ом

Итак:

Первое уравнение:

R₁+R₂ = 40                  (1)

2)

Соединяем параллельно:

R = R₁*R₂ / (R₁+R₂)

R = U/I₂ = 24 / 3,2 = 7,5 Ом

Получили второе уравнение:

R₁*R₂ / (R₁+R₂) = 7,5 Ом                (2)

3)

Решая систему уравнений (1) и (2), получаем:

R₁ = 10 Ом

R₂ =  30 Ом

или

R₁ = 30 Ом

R₂ =  10 Ом