Швидкість потягу 40 км/год.За скільки часу він подолає 4,5 км?​


Ответы на вопрос

Отвечает Найдёнышев Женя.

Объяснение:

t=s/v= 4.5/40= 0.1125 час= 0.1125*60= 6.75 мин