СРОЧНО Ескалатор метро спускає людину що йде по ньому вниз за одну хвилину, як-би людина йшла по

ньому втричі швидше, то вона спустилася б за 36 с. Скільки часу спускалася людина, якщо вона стоїть на ескалаторі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Михаил.

Відповідь:

t=1,5 хв

Пояснення:

s=(v+v1)t1

s =(3v+v1)t2

s=v1t

(v+v1)t1=(3v+v1)t2

vt1+v1t1=3vt2+v1t2

v1(t1-t2)=v(3t2-t1)

v= v1(t1-t2)/(3t2-t1)=0.5v1

(v+v1)t1=v1t

1.5v1t1=v1t

t=1.5t1=1.5*1хв=1,5хв