Ескалатор метро спускає людину, що йде по ньому вниз, за 2 хв. Якщо людина буде йти у три рази

швидше, то ескалатор спустить її за 1 хв. За який час ескалатор спустить людину, якщо вона стоятиме на ньому?

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Никита.
S/(x+v)=t1
S/(x+3v)=t2
S/x= ?
х+v=S/t1
x+3v=S/t2
x=S/2*(3/t1-1/t2)
S/x=2/(3/t1-1/t2) = 4 мин