Срочно помогите пожалуйста. резисттри з опорами 2 Ом і 4 Ом з'єднані послідовно Якою є напруга на

ділянці кола з двох резисторів, якщо напруга на першому резистрі дорівнює 1,6 В

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Никита.

Ответ:

Ток I1=U1/R1=0.8A =послед=I2=I, тогда U= I*(R1+R2)=0.8*6=4.8 B