Від генератора з ЕРС 250 В із внутрішнім опором 0,1 Ом необхідно протягнути до споживача

двопровідну лінію завдовшки 100 м. Скільки алюмінію витратиться на виготовлення дроту, якщо максимальна потужність споживача становить 22 кВт і він розрахований на напругу 220 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Сердюкова Елизавета.

Ответ:

 масса алюминия 7.82кг*2=15.64кг

Объяснение:

Найдём ток в линии I=P/U=22000/220в=100A

падение в генераторе ΔU=I*r=100*0.1=10в

в проводах должно упасть ΔU=I*Rпров=100*0.2=20в,

должно быть: 250-(10в+20в)=220в,

сопротивление одного провода R=po*L/s=0.029*100м/29=0.1ом,

масса алюминия: m=po*V, V=πr²=πD²/4 *L=3.14*6²/4 =2.9*10-5м²*100м=2.9*10-3 м³.  m=2698кг/м³ *2.9*10^-3=7.82кг