Тіло кинули під кутом 30° до горизонту.Через 3 с воно досягло максимальної висоти.Визначити

початкову швидкість руху тіла. 55Б

Ответы на вопрос

Отвечает Аблязов Миша.

Ответ:

60 м/с

Объяснение:

α=30°    t=3 c    vo=?

===

vky=0  (проекция вертикальной скорости)

vky=vo*sinα-g*t=0

vo=g*t/sinα=10*3/0.5=60 м/с

===================