по річці пливе пліт зі швидкістю 2 м/с перпендикулярно до течії річки біжить цуценя зі швидкістю 1

м/с відстань від одного краю плоту до іншого вона перебігає за 9 секунд визначте модуль швидкості та модуль переміщення цуценя відносно берега

Ответы на вопрос

Отвечает Рей Яна.

Ответ:

V = 2,2 м/с

S = 20 м

Объяснение:

Дано:

V₁ = 2 м/с

V₂ = 1 м/с

t = 9 с

______________

V - ?

S - ?

1)

По теореме Пифагора:

V = √ (V₁²+V₂²) = √ (2² + 1²) = √ 5 ≈ 2,2 м/с

2)

S = V·t = 2,3·9 ≈ 20 м