Ковзняр рухається зі швидкістю 12 м/с по колу радіусом 50м. Визначте доцентрове прискорення при

русі ковзняра.​

Ответы на вопрос

Отвечает Маркинцевичь Юля.

Ответ:

а=2,88 м/с²

Объяснение:

а=V²/R=12²/50=144/50=2,88 м/с²