Яка ЕРС самоіндукції виникає в провіднику з індуктивністю 2.5мГн під час рівномірної зміни сили

струму від 3А до 5А за 0.25?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Мария.

Ответ:

20 мВ

Объяснение:

Дано:

L = 2,5 мГн = 2,5·10⁻³ Гн

I₁ = 3 A

I₂ = 5 A

Δt = 0,25 c

____________

Es - ?

Es = L·ΔI / Δt = 2,5·10⁻³·(5-3) / 0,25 = 0,020 В   или   20 мВ