Під час рівномірної зміни сили сруму від і1=1А до і2=6А за t=0,1 cв котушці виникає ЕРС

самоіндукції Е=50в. яка індуктивність котушки

Ответы на вопрос

Отвечает Колымова Таня.
E=L*ΔI/Δt
L=E*Δt/Δi=50*0.1/(6-1)=1 Гн
===============