Предмет розташований на відстані 0,5 м від збиральної лінзи з фокусною відстанню 0,2 м. На якій

відстані від лінзи розташовано зображення предмета?

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеров Данил.

Ответ:

f = 0,33 м

Объяснение:

Дано:

d = 0,5 м

F = 0,2 м

__________

f - ?

По формуле тонкой линзы:

1 / F = 1 / f + 1/d

Отсюда:

1 / f = 1 / F - 1/d

f = d·F / (d - F)

f = 0,5·0,2 / (0,5 - 0,2) ≈ 0,33 м

Отвечает Крекотень Кристина.

Ответ:

скористаємося формулою тонкої лінзи:

1/ F=1/d+1/f

звідси F=d*f/(d+f)

Ff+Ff-df=0

f=-Fd/(F-d) =-0,5*02/0,2-0,5=0,33 (м)