Визначте імпульс автомобіля масою 2т,що рухається зі швидкістю 90 км/год.


Ответы на вопрос

Отвечает Dolinda Ivanna.

Дано :

m = 2т = 2000 кг

u = 90 км/ч = 90 : 3.6 = 25 м/с

Найти :

р - ?

Решение :

p = m*u (Формула импульса)

p = 2000*25 = 50000 кг*м/с = 5 * 10^5 кг*м/с

Ответ = 5 * 10^5 кг*м/с