Камера випромінює звукову хвилю довжиною 0,5м. Швидкість звуку 340 метрів за сикунду. Яка частота

коливань комертона

Ответы на вопрос

Отвечает Сражаев Азамат.

Ответ:

f=v/L =340/0.5=680 Гц

тт!ттттттттттттттттттттттт