1. Людина почула звук грому через 20 секунд після спалаху блискавки. Вважаючи, що швидкість звуку

в повітрі 320 м/с, визначте, на якій відстані від людини вдарила блискавка. 2. Камертон випромінює звукову хвилю довжиною 0,6 м. Швидкість звуку 340 м/с. Яка частота коливань камертона?

Ответы на вопрос

Отвечает Momot Vlada.

Ответ:

Объяснение:

Задача 1

Дано:

t = 20 с

V = 320 м/с

___________

R - ?

R = V·t = 320·20 = 6 400 м

Задача 2

Дано:

λ = 0,6 м

V = 340 м/с

_____________

v - ?

Из формулы:

V = λ·v

находим частоту колебаний:

ν = V / λ = 340 / 0,6 ≈ 570 Гц

Отвечает Зориков Ваня.

Ответ:

Объяснение:

1)   V=320 м/с

t=20c

S- ?

S=V*t=6400 м=6.4 км

2) л=0,6 м

V=340 м/с

v- ?

v=V/л=340/0,6=566.67 Гц