Камертон випромінює звукову хвилю довжиною 0,5 м. Швидкість звуку 340 м/с. Яка частота коливань

камертона

Ответы на вопрос

Отвечает Strebanyov Daniil.

Ответ:

680 Гц

Объяснение:

λ=0.5 м    u=340 м/с    v=?

===

v=u/λ=340/0.5=680 Гц

=====================