Знайти період коливань в коливальному контурі якщо ємкість конденсатора 25 пф і індуктивність 3 м

гн​

Ответы на вопрос

Отвечает Мозгалева Кристина.

Відповідь:

17*10^-7 c

Пояснення:

C=25*10^-12 Ф

L=3 10^-3 Гн

T-?

T=2*π √(L*C)

T=2*3.14*\sqrt{25*10^-12*3*10^-3}=17*10^-7 c