Визначити частоту звукових коливань у сталі, якщо хвиля довжиною 2,5 м поширюється з швидкістю

5000м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Нина.

Ответ:

f=v/L=5000/2.5=2000Гц