Стала розпаду радiоактивного Кобальту-60 piвна 4,15*10-9 с-1. Визначте інтервал часу, за який

первинна кількість радiоактивних атомів скоротиться удвічі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Даша.

 \lambda = 4.15 \times  {10}^{ - 9}

Оскільки розпадеться рівно половина наявних ядер , то час дорівнює півпероду.

Стала розпаду дорівнює 0.693/T.

Звідси t=T=0.693÷сталу розпаду=0.167 ×10^9=1.67×10^7 с

Відповідь: 1.67×10^7 с.

Если будут вопросы – обращайтесь :)